Комплект пневмопідвіски Івеко Дейлі 65C,70 задня вісь. - Пневмоподвеска

Пневмоподвеска пневмоподушки германия FAM
Пневмоподвеска

Пневмоподушки

Пневморессоры

   Время работы
Пн-Пт с 8:30 до 19:00
Сб-Вс с 9:30 до 18:00
097-088-68-76
066-611-38-86
   subora1top@gmail.com
Гарантия на пневмоподушки в Украине
МЕНЮ
тел.: 067-986-67-86
тел.: 066-611-38-86
МЕНЮ
Перейти к контенту
комплект пневмоподвески Ивеко Дейли
Встановити комплект пневмопідвіски Івеко Дейлі задня вісь
Призначення

Допоміжна пневмопідвіска покращує експлуатаційні характеристики автомобіля, виключає просідання і розгойдування кузова при завантаженні, дозволяє підтримувати кузов в центральному положенні і при будь-якому рівні завантаження, поліпшує керованість при русі з вантажем, підвищує комфорт і безпеку руху.

Принцип дії

Комплект допоміжної пневмопідвіски встановлюється в доповненні до штатної ресорної підвісці автомобіля. Пневмоподушки розташовуються між кузовом (рамою) і мостом (важелем підвіски) і кріпляться за допомогою спеціальних кронштейнів. Регулювання тиску повітря в пневмоелементах дозволяє вибрати оптимальний режим роботи пневмопідвіски в залежності від завантаження автомобіля. У стандартній комплектації повітря подається зовнішнім компресором (невходітвкомплектацію) через клапан підкачки.

Технічні характеристики

Кількість контурів (шт.)........................................ .............2
Кількість пневмоелементів для підключення (шт.) .........2
Тип пневмоелементів .....................................................двійний сільфон
Типорозмір (марка) пневмоелементів..............................170/2
Мінімальний робочий тиск, бар.........................................1
Максимальний робочий тиск, бар.....................................10
Вантажопідємність при 10 ба,кг.........................................3000
Межі робочих температур..................................................-30С–+40С

Склад комплекту

   Пневмоелемент 2 шт.
Кронштейн верхній лівий 1 шт.
Кронштейн верхній правий 1 шт.
Упор в раму лівий(укосини) 1 шт.
Упор в раму правий(укосини) 1 шт.
Кронштейн нижній лівий 1 шт.
Кронштейн нижній правий 1 шт.
Поперечний посилювач 1 шт.
Кронштейн перенесення регулятора гальмівних зусиль  1 шт.
Гвинт з скритою головкою під шестигранник 3/8"х3/4" 4 шт.
Болт з повним різьбленням 3/8"х3/4" 2 шт.
Гвинт з скритою головкою під шестигранник М10х30 2 шт.
Гайка з фланцем М10 6 шт.
Болт з повним різьбленням М10х40 2 шт.
Болт з повним різьбленням М10х30 12 шт.
Шайба збільшена під М10 30 шт.
Гайка з наповнювачем М10 14 шт.
Ніппель Camozzi 2 шт.
Фітінг прямий з накидною гайкою ,6-1/8 2 шт.
Пневмомагістраль 6мм 8 м.
Інструкція 1 шт.

Підготовка до монтажу та рекомендації по його проведенню

Для коректного безперебійного функціонування і продовження терміну експлуатації при монтажі компонентів системи рекомендується дотримуватися таких правил.

Пневмоелементі
Перед початком установки комплекту допоміжної пневмопідвіскі строго рекомендується усунуті наявні несправності штатної підвіски автомобілю.
Комплект пневмопідвіски розроблений для застосування на певній моделі автомобіля (крім універсальних комплектів). У деяких випадках для встановлення комплекту на передбачені конструкцією місця можуть виникнути перешкоди від додаткового обладнання, встановленого власником транспортного засобу. Перш ніж приступити до установки комплекту, необхідно переконатися в наявності достатнього вільного простору між рамою і мостом в місці установки комплекту.
При монтажі комплект і пневмомагистрали слід проявляти особливу увагу і обережність до таких деталей автомобіля як гальмівні трубки, пневматичні і гідравлічні шланги, електричні джгути, рухливі деталі. Неакуратність при монтажі комплекту може призвести до виходу з ладу деталей і вузлів транспортного засобу.
Необхідно очистити деталі штатної підвіски автомобіля від дорожнього нальоту і бруду в місцях установки комплекту. При наявності товстого шару антикорозійного мастики, можливо, буде потрібно зрізати верхній шар, для правильної посадки деталей комплекту на раму автомобіля.

Пневмомагістраль
Монтаж пневмоліній здійснюється після вибору місця розташування всіх компонентів системи за допомогою пластикових хомутів.
Розріз трубки пневмомагістралі необхідно проводити гострим інструментом в перпендикулярному напрямку, без утворення задирок і тріщин. Не використовуйте ножиці - це призведе до деформації трубки і можливій появі течі повітря.
Для під'єднання трубки до фітинги необхідно заздалегідь надіти затискну гайку, потім надіти трубку на посадочне місце фітинга до упору і затиснути гайкою. У деяких випадках можна трохи нагріти трубку для полегшення монтажу.
Для від'єднання трубки, слід відпустити гайку і зняти трубку з фітінга. При повторному підключенні, бажано зрізати деформовану частину трубки.
Мінімальний радіус вигину трубки - 60 мм. Не допускайте зламу трубки при монтажі. Вкрай важливо при монтажі пневмолінії, унікати зіткнень з рухомими елементами підвіски і вихлопної системи автомобіля. Ділянки трубки схильні піскоструминної навантаженні, вигинів або вібраціям слід захистити пластикової гофрою.
У разі необхідності прокладки пневмомагистрали всередині салону або кабіни автомобіля слід намітити місця входу магістралі, підготувати простір навколо для зручності монтажу, при необхідності просвердлити отвір, а після монтажу забезпечити герметизацію прохідного отвору.

Різьбові надставки з'єднання єднання пневмомагістралі
Ущільнення різьбових з'єднання єднань здійснюється за допомогою ФУМ-стрічки (не менше 5-6 шарів) або різьбового герметика (не входить в комплект поставки). При використанні нарізного герметика виконуйте рекомендації заводу-виробника.
Монтаж комплекту
Монтаж пневмомагістралі

Якщо комплект пневмопідвіски використовується без компресорної системи управління, необхідно вибрати місце на автомобілі для установки ниппеля підкачки повітря.
Схема подкачки пневмоподушек
Рекомендується розташувати його в легкодоступному зручному місці, наприклад в бампері, поруч з бензобаком або в салоні (кабіні) автомобіля.
Для установки клапана підкачки необхідно просвердлити в підставі отвір діаметром 10мм і зафіксувати в ньому клапан за допомогою гайок.
Простягніть трубку пневмомагістралі від клапана підкачки до міст установки пневмоподушок (з невеликим запасом близько 20 см), використовуючи для кріплення трубки пластикові хомути-стяжки.
Для розгалуження пневмомагистрали використовується фітінг трійник. Слід ретельно перевіряти довжину трубки перед різом.

Увага! Не закріплюйте пневмолініі на трубках гальмівної системи автомобіля це може призвести до їх пошкодження!
Місця трубки найбільш схильні до піскоструминну впливу від коліс слід захистити гофрою (в комплект не входить).Монтаж пневмоелементів
Робота виконується на піднятому домкратом автомобілі або підйомнику.
1. Встановіть фітинги у пневмоелементи. При установці кутового фітинга необхідно розташувати його висновком повітря назовні пневмоелементи. на деяки пневмоелементах фітінг може бути встановлено заводом-виробником.
2. Зберіть пневмоелементи, як показано на малюнку, звернувши увагу на положення кронштейнів. (Траверса встановлюється після встановлення кронштейнів на автомобіль). Верхній кронштейн кріпиться до пневмоелементу гвинтами (10) . До нижнього - болтом (11) з шайбою (16).

Сборка пневмоелемента с кронштейном
3. Наживити гвинти (12) з гайками (13) для кріплення підсилювача рамі до верхнього кронштейна.
4. Зберіть подушки з кронштейнами для протилежної сторони дзеркально.
5. Зніміть штатні відбійники підвіски.
6. Відкрутіть болти кріплення штатного підсилювача рамі.
7. Використовуйте пластини перенесення (9) для зсуву кронштейна кріплення гальмівних трубок від пневмоподушки. використовуйте гайки (13) для кріплення.

Использование пластин перенесения
8. Встановіть пневмоелементи з кронштейнами на місце. Пластина верхнього кронштейна винна потрапити гвинтами в відчини кріплення відбійників. Закріпіть пластину на рамі гайками (13).
Пневмоелемент в кронштейн
9. Прикрутіть упор верхнього кронштейна до рами, використовуючи штатні гайки. Затягніть гайку кріплення упору до пластини верхнього кронштейна.
10. Закріпіть, але не затягуйте нижній кронштейн до вушка мосту (з боку амортизатора), використовуючи болт (14) з шайбами (16) і гайкою (17).
Закрепить кронштейн с пневмоелементом
11. Повторіть п. п. 8 - 10 для протилежної сторони автомобіля.
12. Підключіть пневмомагистраль до подушок.
Обережно подайте повітря в пневмоелементи так, щоб нижні кронштейни щільно лягли на міст. Простягніть кріплення нижнього кронштейна.
14. Встановіть поперечний підсилювач (7) і закріпіть його між верхнім і кронштейнами болтами (12) сшайбамі (15) ігайкамі (13).
15. Простягніть всі болтові з'єднання єднання. Переконайтеся в тому, що навколо пневмоелементов досить вільного місця і вони не зачіпають інші деталі автомобіля.

Експлуатація та обслуговування
Регулювання тиску в пневмоелементах здійснюється за допомогою зовнішнього компресора через ніпель підкачки, або за допомогою бортової компресорної системи.
Рекомендується проводити регулювання тиску в системі після процедури завантаження / розвантаження автомобіля до повернення кузова автомобіля в горизонтальні положення.
Мінімально рекомен-дованих тиск в пневмоелементах - 1 бар. Підтримка мінімального тиску дозволяє скоротити ризик пробою пневмоелементи і виходу його з ладу.
Максимальний робочий тиск обмежена технічними характеристиками пневмоелементи (див. Відповідний розділ документа), а також технічними характеристиками компресорної системи управління пневмопідвіскою.
Не перевищуйте максимальний робочий тиск в системі!
Періодичність загального огляду системи і перевірка на витоку 1 раз в 6 місяців.
Для продовження терміну служби пневмоелементи рекомендується промивати не рідше, ніж 1 раз на місяць. Перед миттям необхідно податі максимальний тиск в пневмоелементи, щоб розкрити всі складки. Перевіряйте пневмоелементи на предмет зносу, пошкоджень і відсутність сторонніх предметів і дорожнього нальоту при кожній митті. Допускається застосування спеціальних хімічних складів для підтримки еластичності гумової оболонки пневмоподушок.


ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ
На даний виріб надається гарантія 2 роки з дня продажу.
Гарантія поширюється на дефекти матеріалу і недоліки при виготовленні.
В рамках даної гарантії виробник зобов'язується відремонтувати або замінити будь-яку деталь, яка була несправна, за умови відправки виробу на адресу продавця.
Ця гарантія визнається лише у тому випадку, якщо виріб застосовувався відповідно до даної інструкції, у нього не було внесено змін, воно не ремонтувалося не уповноваженою на ті фахівцем або не було пошкоджено в результаті неправильного поводження з ним. А так само збережена повна комплектність виробу.
Дана гарантія не поширюється на природний знос виробу.
Гарантія вступає в силу тільки у тому випадку, якщо дата покупки підтверджена печаткою і розписом продавця на гарантійному талоні.
Гарантійний ремонт не впливає на продовження терміну гарантії і не ініціює початок нової гарантії.

Fam logo
Гарантия на пневморессоры
097-088-68-76
066-611-38-86
  subora1top@gmail.com
Пневмоподвеска в Украине
Назад к содержимому