Комплект пневмоподвески Мерседес Атего (815-818) задняя. - Пневмоподвеска

Пневмоподвеска пневмоподушки германия FAM
Пневмоподвеска

Пневмоподушки

Пневморессоры

   Время работы
Пн-Пт с 8:30 до 19:00
Сб-Вс с 9:30 до 18:00
098-070-40-42
098-070-40-42
   subora1top@gmail.com
Гарантия на пневмоподушки в Украине
Иконка пневмоподвески в Ютубе
Иконка пневмоподвески
МЕНЮ
тел.: 098-070-40-42
тел.: 098-070-40-42
МЕНЮ
Перейти к контенту
Комплект пневмоподвески Мерседес атего зад
Встановити комплект пневмопідвіски Мерседес Атего передня.
Комплект допоміжної пневмопідвіски на задню вісь встановлюється в доповнення до штатної ресорної підвески автомобіля, дозволяючи знизити навантаження на ресори, збільшити комфортабельність автомобіля та покращити грузові характеристики авто. Встановлення пневмоподушок дозволить транспортувати більше вантажу без втрати керованості, позбавить від просідання ресор та їх несправності, скоротить розкачку кузова с валкістю. Купуючи комплект пневмопідвіски від виробника на Mercedes-Benz Atego 815, 818 ви отримуєте рішення для збільшення терміну служби штатної ресорної підвіски. Монтаж допоміжної пневмопідвіски не потребує спеціальных навичок і займає в средньому 4 години. Є можливість встановити комплект допоміжної пневматичної підвіски: в нашій майстерні, в будь-якому автосервісі, а також власноруч. Додаткове встановлення поперечки в деяких продуктах необхідна для того, щоб прибрати обертаючий момент з верхніх кронштейнів, який в свою чергу з’являється, при разміщенні подушок зі зміщенням відносно осі рами.

Особливості пневмопідвіски на Mercedes-Benz Atego 815, 818 (1998 - 2013):
·  Зниження зносу ресор з амортизаторами (штатні ресоры на вашому авто прослугують довше, так як пневпоподвіска знизить навантаження на них, а також на інші елементи підвіски)
·  Усунення шумів, вібрацій підвіски та ударів відбійника при перевантаженні (повністю виключається ситуация, коли коммерційний автомобіль лягає на відбійники)
·  Можливість встановити на просівші ресори (після встановлення ресори, ті що потребують заміни прослугують ще довго)
·  Правильне положення кузову при будь-якому навантаженні (завжди горизонтальне положення кузову комерційного автомобиля, незалежно від навантаження, а це правильна робота головного світла зі зменшенням гальмівний шлях)
·  Зменшення кута нахилу при повороті з розгойдуванням автомобіля (пневмоподвіска не дає автомобілю нахилятися на перезавантаженний борт і завжди знаходиться в горизонтальному положенні)
·   Збільшення рівня комфорту для водія, пасажирів (значне збільшення рівня комфорту при керуванні автомобілем на поганих і нерівних дорогах, як для водія, так і для пасажирів (на пасажирских мікроавтобусах)
·    Збільшення прибутку від перевезень (пневморесора – це можливість перевезти в 1.5 рази більше вантажу за 1 рейс + економія на заміні ресор, а також штрафах через перезавантаження.
·    Можливість керувати звисом автомобіля при завантаженні та вивантаженні (регулювання заднього кліренса для вирівнення підлоги будки комерційного авто з рівнем підлоги пандуса для зручного завантаження)
·     Довговічність пневмопідвіски (не потребує ніякого додаткового обслуговування та ефективно працює протягом 5 - 6 років при будь-яких умовах експлуатації, чи то при морозі, брудних дорогах, солі чи реагентах. Робочий тиск до 15 атмосфер)
·     Можливе збільшення рівня комфорту з мягкістю ходу.
·     Прибирається ефект "Козління"

Додаткові опції керування:
·     Можливе встановлення системи керування з регулюванням в салоні.
·     Система може бути встановлена на 1 контур (загальний тиск в подушках)
·     На два контура (різний тиск в подушках, зменшує розгойдування, дозволяючи незалежно вирівняти лівий та правий борт)
·     Можливість додатково встановити ресивер для стиснутого повітря, щоб збільшити швидкість роботы (накачування) пневмопідвіски, а також додати можливість підключати пневматичні прибори, наприклад підкачку колес чи пневмосигнал.

Комплект поставки
·   Пневмоелементи (пневморесори) багатосекційного типу, які оптимально підібрани по разміру для даного авто. Не потребуют ніякого обслуговування за рахунок надійної гумово кордової конструкцї та служить більше 100 тыс по пробігу автомобіля в будь-яких дорожних умовах.
·   Елементи кріплення власного заводського виробництва з 6мм сталі, разроблені спеціально для цього авто. Дані кронштейни надійні, легкі в установці та мають великий термін придатності. Кронштейни покриті порошковим забарвленням, що захищає їх від іржі весь термін експлуатації.
·   Набір гвинтів, шайб, гайок для збору комплекта.
·   Повітряні фітінги та пневмомагістраль фірми Camozzi, в комплекті присутні від 8 метрів пневмотрубки, що дозволяє вивести ніпель підкачки в будь-яку частину автомобіля.
·    Ніпель для спуску та підкачки будь-яким зовнішним компресором.
·    Інструкція по встановленню
Установка пневмокомплекта
Комплект пневмоподвіски встановлюється в доповнення до штатных ресор і не вносить змін в штатні елементи підвіски. Пневмоподушка встановлюєтся між рамою та ресорами на спеціальных кріпильних пластинах, які присутні в комплекті. Верхня кріпильна пластина встановлюється на раму в штатні отвори, між кріпленням ставиться додаткова поперечна распорка для посилення рами і розповсюдження нагрузки. Нижня крипильна пластина ставиться на міст.
Пневмоподвеска мерседес атего зад
ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ

На даний виріб надається гарантія 2 роки з дня продажу.
Гарантія поширюється на дефекти матеріалу і недоліки при виготовленні.
В рамках даної гарантії виробник зобов'язується відремонтувати або замінити будь-яку деталь, яка була несправна, за умови відправки виробу на адресу продавця.
Ця гарантія визнається лише в тому випадку, якщо виріб застосовувався відповідно до даної інструкції, в нього не було внесено змін, воно не ремонтувалося не уповноваженою на те фахівцем або не було пошкоджено в результаті неправильного поводження з ним. А так же збережена повна комплектність виробу.
Дана гарантія не поширюється на природний знос виробу.
Гарантія вступає в силу тільки в тому випадку, якщо дата покупки підтверджена печаткою і розписом продавця на гарантійному талоні.
Гарантійний ремонт не впливає на продовження терміну гарантії і не ініціює початок нової гарантії.

Fam logo
Гарантия на пневморессоры
098-070-40-42
098-070-40-42
  subora1top@gmail.com
Пневмоподвеска в Украине
Назад к содержимому